KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

Ortholand markası, üstün kalitede ortopedik destekler üretmek, ürünlerini kullanıcılar için maksimum fayda sağlayabilecek şekilde dizayn etmek ve en uygun fiyatla piyasaya sunmak amacıyla yaratılmıştır.

BeyazGrup tarafından üretilen Ortholand markalı ortopedik destek ürünlerinin yelpazesi oldukça fazladır. Geniş ölçü aralığı ile her beden ve boyda kullanıcı için uygun ürün bulunmaktadır.

Ürünleri, yüksek kalitede hammadde kullanarak üretmek, kullanıcı için fonksiyonel ve dayanıklı şekilde tasarlamak öncelikli misyonumuzdur.

Vizyonumuz, Türkiye’de ve dünyada sektörün önde gelen ve tercih edilen markalarından biri olmaktır.

Değerlerimiz

Bizler için onurumuz ve kendimize olan saygımız, her şeyin üstündedir. İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temel yapı taşını oluşturmaktadır.
Yönetimde temel anlayışımız, ‘’insana saygı’’ dır. Bütün çalışanlarımızın ve bayilerimizin işimizle ilgili her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız.

Bizler, farklı yeni fikirler geliştirmek ve bunları uygulamak; bu fikirleri, daha önce çözülmemiş sorunları çözmek veya daha önce karşılanmayan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla geliştirmek; ya da var olan pek çok ürün ve hizmeti daha kullanışlı, daha estetik, daha güvenli ve daha çok insanın işine yarayacak hale getirmek için titizlikle çalışırız.

Kendimizi geliştirmeyi, hem hakkımız, hem de görevimiz olarak görürüz.

Yaşam biçimi olarak benimsediğimiz kalitenin; yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette bizi başarıya biraz daha yaklaştırdığına inanırız.

Tüketici memnuniyetinin ve bu husustaki geribildiriminin, bizim var oluşumuzun garantisi olduğunu biliriz. Değişime son derece açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşıyarak, bulunduğumuz bütün iş kollarında yenilikler getirmek için var gücümüzle çalışırız.

Kültüre, sanata, eğitime, bilime ve spora yaptığımız katkıların gururunu paylaşır, bunu topluma ve çevreye olan sorumluluğumuzun bir sonucu olarak görürüz.